SERWISY WWW

7point to grupa osób zajmujących się tworzeniem profesjonalnych aplikacji webowych, które mają na celu przede wszystkim podwyższenie skuteczności sprzedaży. W zakres naszej oferty wchodzi projektowanie i budowanie sklepów internetowych. Kompleksowe tworzenie sklepów internetowych jest podstawą naszych działań od samego początku, a funkcjonujemy na sieciowym rynku od zarania istnienia branży. Wyróżnia nas bogate doświadczenie, kreatywność oraz szczegółowa, specjalistyczna wiedza.

52ea4938a96be-www.jpg

Projektowanie sklepów internetowych opieramy na uznanych standardach i językach: PHP5, MYSQL, SML, (x)HTML, CSS, AJAX, Flash. Zależy nam na tym aby budowa sklepów internetowych była jak najbardziej przyjazna dla zleceniodawcy, dlatego pozostajemy z nim w stałym kontakcie i dostosowujemy się do wszelkich życzeń i oczekiwań. Dbamy też o wysoką funkcjonalność i prostotę obsługi. Odpowiednie tworzenie sklepów internetowych to naszym zdaniem kreowanie miejsca, które klient samodzielnie, w pełni będzie mógł wykorzystać. Takiego, w którym administrator bez trudu zarządza zawartością, a potencjalny nabywca intuicyjnie dokona zakupów.

Pamiętamy również o tym, że projektowanie i budowanie sklepów internetowych stało się obecnie domeną wielu firm, głównie dlatego, że w dzisiejszych czasach ta forma sprzedaż jest nierzadko podstawową drogą kontaktu z kupującym. Fachowość i konkurencyjność naszej usługi projektowania stron internetowych stanowi na tym tle najlepszą rękojmię. Z rozwiązań 7point skorzystało już wielu usatysfakcjonowanych klientów, warto do nich dołączyć.

Zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy!

Zapytanie projektowe

Chciałbyś z nami stworzyć swój projekt?
Wypełnij krótki formularz zapytania, skontaktujemy się z Tobą

Prześlij do nas

Wpadnij się przywitać

  • ul. Malczewskiego 1
    43-300 Bielsko-Biała
    POLAND
  • +48 604 952 431

Kontakt

+48 604 952 431info@7point.pl

Masz pytania? Chcesz porozmawiać o swoim projekcie? Napisz do nas.
Nie zapomnij o numerze telefonu - przyspieszy on kontakt.