POMYSŁY

W zakres usług 7point Group wchodzą doskonałe rozwiązania e-commerce i staranne projektowanie portali internetowych. Sprzedażowe serwisy www to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się gałęzi marketingu i handlu. Zaobserwować można stały przyrost kupujących i udostępnianych tą drogą dóbr. Dlatego tak ważne jest, by rozwiązania e-commerce były jak najbardziej skuteczne i dostosowane do nowoczesnych wymogów.

Na szczęście Grupa 7point to zespół specjalistów, którzy są w tej branży od samego początku. Nasze pierwsze serwisy www powstawały w czasie, kiedy internet jeszcze raczkował. Dziś tworzymy zespół niezwykle doświadczonych profesjonalistów, którym nie obce są nie tylko wszelkie języki i systemy programowania, lecz również najróżniejsze innowacje, których wymaga obecnie projektowanie portali. Stale wybiegamy w przyszłość, nie zapominając jednak o rzeczy fundamentalnej – użytkownikach.

52ea4aabd1c9d-ideas.jpg
Tworzenie portali opieramy na stałym kontakcie z klientem i elastycznym podejściu. Dostosujemy się do wszelkich życzeń i preferencji zamawiającego. Na podstawie dokonanej analizy oczekiwań i specyfiki danej branży stworzymy rozwiązania e-commerce, które cechować będzie przejrzysta prezentacja oferty, komfortowa obsługa panelu administracyjnego i zarządzanie listą klientów, a także wygodna realizacja zamówień. Zadbamy też o fachową integrację z systemami płatności on-line oraz na przykład porównywarkami cen.

Udzielamy również fachowych porad i pomocy na wszystkich etapach naszego wspólnego przedsięwzięcia.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Zapytanie projektowe

Chciałbyś z nami stworzyć swój projekt?
Wypełnij krótki formularz zapytania, skontaktujemy się z Tobą

Prześlij do nas

Wpadnij się przywitać

  • ul. Malczewskiego 1
    43-300 Bielsko-Biała
    POLAND
  • +48 604 952 431

Kontakt

+48 604 952 431info@7point.pl

Masz pytania? Chcesz porozmawiać o swoim projekcie? Napisz do nas.
Nie zapomnij o numerze telefonu - przyspieszy on kontakt.